Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 518
 
 
HEAVYMETALOVÁ EVROPSKÁ LIGA
Možná nemůžete rozhodnout o tom, jaké bude v sobotu počasí, možná vás žena nenechá rozhodnout, kolik si v sobotu dáte s kamarády piv. O tom, co bude hrát v sobotu večer na Rockrádiu ale rozhodnout můžete. Vyberte si rockový album podle vašeho vkusu. Záleží jen na vašem hlasu, zda na Rockrádiu zazní ACCEPT, ACCEPT, nebo MASTERPLAN.

Hlasování najdete na levé straně článku. Stačí kliknou a těšit se na sobotu. A nebo můžete o hlasování dát vědět kamarádům a kolegům, ať taky hlasujou a váš výběr má větší šanci na úspěch! Rockový referendum - Na vašem hlasu záleží!
 

O vaši voličskou přízeň bojujou následující alba:
 

ACCEPT    „BLOOD OF THE NATION“ 2010

Accept je německá heavy metalová hudební skupina z města Solingen. Skupina vznikla na počátku sedmdesátých let dvacátého století a jejím zakladatelem je Udo Dirkschneider. Skupina Accept hrála velmi důležitou roli ve vývoji speed metalu a power metalu.

Po desce z roku 1996 „Predator“ se kapela odmlčela na dlouhých 14 let. Několikrát se chtěla obnovit, ale ze strany zpěváka Uda Dirkschneidera nebyl zájem. V roce 2009 se podařilo navázat kontakt se zpěvákem, kterým svým charismem zapadá do hudebního projevu skupiny ACCEPT. Mike Tornillo svoje pěvecké dovednosti již prokázal ve skupině TT QUICK, která slavila úspěchy především v 80. letech.

Album s novým zpěvákem vyšlo v srpnu letošního roku. Je to v pořadí 12. studiové album skupiny ACCEPT.

Album „Blood Of The Nation“ bylo nahráno v tomto složení:

Mark Tornillo - Vocals

Wolf Hoffmann - Guitar

Herman Frank - Guitar

Peter Baltes - Bass

Stefan Schwarzmann - Drums

 

IRON MAIDEN – The Final Frontier 2010

 

Iron Maiden je anglická heavymetalová skupina založená v roce 1975 baskytaristou Stevem Harrisem. Kapela se stala legendární nejen díky své hudbě, ale také kvůli svému maskotovi Eddiemu, který se objevuje na obalech všech alb a singlů kapely (kromě prvního singlu: Running Free).

Diskografie britské heavy metalové kapely Iron Maiden se skládá z 15 studiových alb, 8 živých alb, 9 kompilací, 40 singlů a 16 videoalb.

The Final Frontier (česky Nejzazší hranice) je patnácté album. Na podporu alba bude uspořádána série koncertů The Final Frontier World Tour. Severoamerická stáž začala 9. června v Dallasu a byla ukončena 20. července ve Washingtonu, D.C.. Odtud se skupina přesunula do Evropy, kde byly na konci července a počátku srpna uspořádány koncerty ve větších státech, jako jsou Velká Británie, Německo, Švédsko, Norsko, Finsko, Itálie, Maďarsko a Belgie. V ostatních státech budou uspořádány koncerty až v roce 2011.

Album „The Final Frontier“ bylo nahráno v tomto složení:

 

Bruce Dickinson - zpěv

Dave Murray - kytara

Janick Gers - kytara

Adrian Smith - kytara a vokály v pozadí

Steve Harris - basová kytara a vokály v pozadí

Nicko McBrain - bicí

 

MASTERPLAN – „Time To Be King“  2010

Masterplan je němeská power metalová skupina z Hamburgu založená v roce 2001 kytaristou Rolandem Grapowem (ex-Helloween).

Skupina vydala celkem čtyři studiová alba. „Time To Be King“ vyšlo v květnu letošního roku a postu zpěváka se opět chopil JORN LANDE.

Jorn Lande je znovu vynikající, fenomenální, zkrátka radost jej poslouchat. Svým přesvědčivým, sytým hlasem doslova ovládá celé album. Norský pěvec je v mnoha polohách dokonce coverdaleovštější než samotný David Coverdale a to se nakonec ukázalo být největší devízou nahrávky.

 Album „Time To Be King“ bylo nahráno v tomto složení:

Jorn Lande - vocals

Roland Grapow - guitars,

Jan S. Eckert - bass guitar, backing vocals

Mike Terrana - drums

Axel Mackenrott - Keyboards


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Nalaďte si vibrace Šviháka Arnošta
Nechtějte být v neděli sami. Milujte se a množte se. Společně s...
ANNA DE už ve čtvrtek
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...