Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 518
 
 
POSLUCHAČI ROCK RÁDIA ŠUMAVA SOBĚ
Ani tenhle týden na sebe nezapomínáte a posíláte nám svoje tipy.

Dne 16.8. v Plzni zahraje australská kapela LagerStein (pirate metal folk) v rámci svého evropského turné a rovněž i kapela Pesopír (schlager folk). Začátek akce v 20:00 hod., za hezkého počasí bude připraveno venkovní grilování, to vše v restauraci ŠACH-MAT.

Skupina Electric hraje 18. srpna od 20:00 do 23:00 v Mirošově v restauraci u Kozlerů.

Vystoupení skupiny Starý Psi:
18.8. Chrást u Žáby  - 21.00
19.8.  Kočov u Plané    -  oslavy - St.Psi hrají od 23.00

V areálu hasičárny ve Šťáhlavech v sobotu 19. 8. hrajou Katr a jako předkapela Duvenblejt.

19.8.2017 (so) Koloveč - Parket  vystoupení kapel UKRADENÝ VJECY a DEBILL HEADS.


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Nalaďte si vibrace Šviháka Arnošta
Nechtějte být v neděli sami. Milujte se a množte se. Společně s...
ANNA DE už ve čtvrtek
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.