Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 32
 
 
POSLUCHAČI ROCK RÁDIA ŠUMAVA SOBĚ
Ani tenhle týden na sebe nezapomínáte a posíláte nám svoje tipy.

24.6.2017 od 21:00 zahraje na parketu v Chlumčanech skupina BRUTUS.

24.6.2017 (so) Zavlekov - Fotbalové hřiště  vystoupení kapely UKRADENÝ VJECY.

rád bych pozval vaším prostřednictvím posluchače slušnýho rocku na oslavy 145. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů Horšovský Týn které se konají v sobotu 24. června. Začátek je ve 14:00 na Náměstí Republiky ze kterého půjde průvod městem a po mši a uctění památky zesnulých hasičů bude program pokračovat u hasičské zbrojnice, kde budou k vidění ukázky hasičské techniky, výzbroje a výstroje, videoprezentace, výstava fotografií, budou probíhat projížďky v hasičských vozidlech a večer oslavy završí taneční zábava se skupinou Jenny.

Sobota 24.6.2017 - TELEFON - Holýšov „ U jezu“ - Běh kozí stezku podél Radbuzy - od 13:00 do 17:00

Bluesově-rocková vokálně-instrumentální smečka mladých, krásných, silných, bohatých a moudrých hudebníků "Hruškowicz" dává na vědomí, že v sobotu 24. června v 15 hodin si s Vámi u příležitosti Gambrinus dne ráda připije v plzeňských Kopeckého sadech. ;-) 

V sobotu 24.5.zahraje AGNES rock na hasičského cvičení ve Stráži u Tachova . 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Ustelte si na růžích s BON JOVI
Nechtějte být v neděli sami. Milujte se a množte se. Společně s...
Určete DIAGNOZU EXITUS
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.