Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 518
 
 
RAMMSTEIN V PRAZE I NA ROCKRADIU
Německý Rammstein dorazí tenhle týden do Prahy. Vystoupí tu v neděli 28. května a pro velký zájem přidali ještě jeden koncert o den později. Jestli se ani na jeden z těch koncertů nedostanete, nebojte se nic. My vám naservírujeme živák Rammsteinů v neděli v deset večer na RockRadiu.

Německá kapela Rammstein se do Prahy vrátí po skoro šesti letech od svého posledního vyprodaného koncertu, tentokrát se  svým fanouškům představí v rámci koncertu pod širým nebem v pražské Eden Aréně. Šestičlenné seskupení, které odstartovalo svoji hudební pouť v roce 1994, doposud po světě prodalo miliony alb, singlů a dvd a získalo nespočetné množství zlatých a platinových ocenění. Největší obdiv svých fanoušků ale Rammstein sklízejí na koncertních pódiích. Jejich živá vystoupení jsou plná pyrotechnických efektů, obscénních gest, vizuálních vychytávek a energie.

 

 

 

Velmi silné jádro kapely tvoří souhra kytaristů Richarda Z. Kruspeho a Paula Henryho Landerse v doprovodu baskytary Olivera Riedela a bubeníka Christopha "Doom" Schneidera. Klávesy doktora Christiana "Flake" Lorenze, jehož  dotvářejí nezaměnitelný zvuk kapely. Frontmanem kapely je zpěvák a básník Till Lindemann. Díky koncertním show, kde si členové kapely velmi často mění převleky a nebojí se použít ani pyrotechnických efektů, mají Rammstein pověst jedné z nejlepších koncertních skupin.

(miš)

RockRadio - rock je slušná muzika!

#rockejslusnamuzika


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Nalaďte si vibrace Šviháka Arnošta
Nechtějte být v neděli sami. Milujte se a množte se. Společně s...
ANNA DE už ve čtvrtek
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...